Aktualności

Źródło: SPBT

Uwagi do rozporządzenia w sprawie warunków technicznych pojazdów

kwiecień 2022

Stowarzyszenie wniosło uwagi do projektu rozporządzenia Ministra Infrastruktury zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. SPBT wnioskuje o wyłączenie z wymagania wyposażenia w tylny zderzak lub urządzenie ochronne pomp do betonu czy też pompogruszek. Eksperci SPBT zwracają uwagę na fakt iż takie bariery przeciwnajazdowe utrudnią prace pojazdów na placu budowy.

czytaj więcej

Spotkanie prasowe – Wyzwania branży budowlanej – uwarunkowania, perspektywy

kwiecień 2022

Zapraszamy do obejrzenia spotkania prasowego które miało miejsce w dniu 31 marca 2022 pt. „Wyzwania branży budowlanej – uwarunkowania, perspektywy”

czytaj więcej

Źródło: SPBT

SPBT – podsumowuje Konferencje DNI BETONU

październik 2021

W dniach 11-13 października 2021 Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce po raz kolejny uczestniczyło w Konferencji DNI BETONU, której organizatorem było Stowarzyszenie Producentów Cementu. XI edycja konferencji zgromadziła ponad 850 uczestników, którzy dyskutowali na temat rozwiązań i technologii betonu w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

czytaj więcej

Źródło: SPBT

Certyfikaty DOBRY TRANSPORT rozdane

październik 2021

W dniu 9 września 2021 roku odbyła się gala finałowa DOBRY TRANSPORT. Spotkanie odbyło się w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie gdzie po raz pierwszy organizowaliśmy spotkanie w trybie stacjonarnym.

czytaj więcej

Źródło: SPBT

Dzisiejszy dzień był w SPBT wyjątkowy!

lipiec 2021

Zarząd Stowarzyszenia podczas posiedzenia złożył podziękowania za pracę na rzecz branży betonowej Panu Zdzisławowi Kohutkowi, który zakończył pracę w SPBT.

czytaj więcej

Źródło: SPBT

Relacja ze spotkania prasowego „Beton towarowy jako wyrób budowlany. Co to oznacza dla odbiorcy?”

czerwiec 2021

Przedstawiamy relację ze spotkania prasowego w dniu 9 czerwca 2021 r. pt. „Beton towarowy jako wyrób budowlany. Co to oznacza dla odbiorcy?”.

czytaj więcej

Źródło: SPBT

Beton towarowy, jako wyrób budowlany. Co to oznacza dla odbiorcy?

maj 2021

Zapraszamy na spotkanie prasowe, które odbędzie się online (Youtube i strona www.spbt.pl) 9 czerwca o godzinie 10.30.

czytaj więcej

Źródło: SPBT

TMS wśród członków SPBT

marzec 2021

Miło jest nam powitać wśród członków Stowarzyszenie firmę TMS, która przy użyciu autorskiego rozwiązania TMS INDUSTRY 4.0 wspiera producentów z branży materiałów budowlanych w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych.

czytaj więcej

Źródło: SPBT

Stowarzyszenie konsultantem Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego

marzec 2021

2 marca Stowarzyszenie brało udział w  posiedzeniu Rady Wyrobów Budowlanych Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. SPBT reprezentował Artur Golda, który jest liderem  Grupy Projektowej SPBT ds. Normalizacji. 

czytaj więcej

NEWSLETTER - bądź na bieżąco

Branżowe wiadomości prosto na Twoją skrzynkę

[FM_form id="1"]