Spotkanie prasowe SPBT

Spotkanie prasowe SPBT

Coroczne spotkanie prasowe SPBT odbyło się 2 września br. w Centrum Olimpijskim PKOl . Tegoroczne spotkanie było ze wszech miar wyjątkowe. Nie miało jednego tematu przewodniego, ale skupiło się wokół trzech haseł wiodących tj: „Bezpieczni w budownictwie”, „Odpowiedzialni w transporcie”, oraz „Branża budowlana w nowej rzeczywistości”. 

Nowa była również forma naszego spotkania. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z dziennikarzami w sposób hybrydowy. Część z zaproszonych przedstawicieli przybyła na nasze spotkanie do siedziby PKOl natomiast część łączyła się z nami zdalnie za pomocą platformy internetowej. No i najważniejszą nowością tegorocznego spotkania było to, że można było śledzić jego przebieg w czasie rzeczywistym na platformie YouTube. Po wejściu na naszą stronę www.spbt.pl i kliknięciu linku, każdy zainteresowany mógł nie tylko wysłuchać bezpośredniej relacji ale również ją zobaczyć. 

Dla tych wszystkich, którzy z powodu swoich obowiązków służbowych nie mogli zobaczyć naszej transmisji na żywo, oraz dla tych, którzy chcieliby jeszcze raz przypomnieć sobie i dokładnie przeanalizować poruszane tematy udostępniamy link do relacji: