Kim jesteśmy?

Organizacja zrzeszająca producentów betonu towarowego

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce to organizacja zrzeszająca producentów betonu towarowego oraz firmy związane z branżą pod względem surowcowym, technologicznym, jak i technicznym.

SPBT zrzesza ludzi i organizacje związane z betonem towarowym, aktywizując i przykładając się do postępu polskiej normalizacji, certyfikacji i legislacji w zakresie betonu towarowego. Instytucja wspiera środowisko branżowe w rozwoju i podnoszeniu jakości towarów i usług oraz pomaga w kwestiach formalnych, takich jak dostosowywanie regulacji UE do specyfiki krajowej.

Zostań członkiem SPBT

125

Członków SPBT

Stowarzyszenie promuje beton jako ekonomiczny, zrównoważony, bezpieczny i trwały materiał konstrukcyjny.

Wartości SPBT to nie tylko integrowanie społeczności i dynamizowanie rozwoju branży poprzez wyznaczanie standardów, ale również troska o środowisko naturalne oraz zrównoważony rozwój.

12%

Redukcja emisji CO2

8,5 m³

Zwiększona objętość ładunku jednostkowego

34 t

Zwiększony limit DMC dla betonomieszarek

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce, poprzez dwudziestoletnią pracę Członków i Zarządów, doprowadziło polskie budownictwo w dziedzinie betonu do europejskiej czołówki. Realizowane przez organizację zadania skutecznie popularyzują beton konstrukcyjny i jego producentów.

Stowarzyszenie dba o wizerunek i rozwój branży, a jego działania doskonalą i utrzymują wysoki poziom rynku betonowego w Polsce.