Podręcznik SPBT do znowelizowanej normy
PN-EN 206+A1:2016-12 i jej krajowego uzupełnienia
PN-B-06265:2018-10.[więcej »]

Standard BHP 14.8 - minimalne wymagania dla maszyn do transportu i podawania betonu

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego w Polsce opracowało w ramach projektu STANDARD BHP 14.8 i publikowało dokument zawierający szczegółowe wytyczne na temat elementów bezpieczeństwa dla kierowców, maszyn i pojazdów oraz miejsc rozładunku. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się nim.

[pobierz »]

Zakładowa Kontrola Produkcji - co powinieneś wiedzieć.[więcej »]

Wyszukiwarka producentów betonu towarowego
Przycisk drukuj

IV edycja Kampanii Znaku Jakości DOBRY BETON dobiega końca...

WYDARZENIA

W dniu 8.12.2006. w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP w Warszawie odbyła się Gala X Edycji Konkursu „Polski Cement w Architekturze”, organizowanego przez SARP i „Polski Cement” Sp. z o.o. Identyfikując się z ideą rozpowszechnienia tworzywa betonowego w środowisku architektów i konstruktorów – 4 lata temu nasze Stowarzyszenie dołączyło do konkursu, fundując nagrodę specjalną.

Jest nam miło poinformować, że tegoroczna nagroda specjalna SPBT przypadła zespołowi pana architekta – Stanisława Deńko za gmach „Audytorium Maximum” Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, przy ul. Krupniczej 33. W uzasadnieniu decyzji jury o wyróżnieniu – można przeczytać : „ ...obiekt o wielkiej kubaturze, wybudowany z zastosowaniem betonu towarowego - wybitne dzieło architektoniczne ...”.


Z upoważnienia Zarządu SPBT nagrodę wręczał dr inż. Zdzisław Kohutek – dyrektor Biura SPBT.

Kwartalnik 'Budownictwo, Technologie, Architektura' Dwumiesięcznik 'Cement-Wapno-Beton' Miesięcznik 'Builder' Miesięcznik 'Somochody Specjalne' ERMCO - the European Ready Mixed Concrete Organization Kancelaria Finansowa WEC Sp. z o.o. Świat Betonu

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce
ul. Morawskiego 5, 30 - 102 Kraków
tel./fax: +48 12 427.28.44, e-mail:  | Polityka cookies

projekt i wykonanie:
redwester Advertising