Podręcznik SPBT do znowelizowanej normy
PN-EN 206+A1:2016-12 i jej krajowego uzupełnienia
PN-B-06265:2018-10.[więcej »]

Standard BHP 14.8 - minimalne wymagania dla maszyn do transportu i podawania betonu

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego w Polsce opracowało w ramach projektu STANDARD BHP 14.8 i publikowało dokument zawierający szczegółowe wytyczne na temat elementów bezpieczeństwa dla kierowców, maszyn i pojazdów oraz miejsc rozładunku. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się nim.

[pobierz »]

Zakładowa Kontrola Produkcji - co powinieneś wiedzieć.[więcej »]

Wyszukiwarka producentów betonu towarowego
Przycisk drukuj

SZKOLENIE: „Beton – materiał konstrukcyjny, produkt, wyrób budowlany”

WYDARZENIA

W dniu 18 listopada br. w godz. 10.00-14.00 w Sali Konferencyjnej Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Olsztynie (Plac Konstytucji 1), Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce organizuje szkolenie pt. „Beton – materiał konstrukcyjny, produkt, wyrób budowlany”.

Seminarium jest kontynuacją rozpoczętej przez Stowarzyszenie w czerwcu br. współpracy z Okręgowymi Izbami Inżynierów Budownictwa, polegającej na rozpropagowaniu wśród pracowników nadzoru budowlanego i inwestorskiego, projektantów i wykonawców aktualnej wiedzy nt. przepisów dotyczących umocowania betonu – podstawowego materiału konstrukcyjnego – w świetle aktualnych norm i przepisów prawa ale też pokazanie możliwości i uwarunkowań technologicznych jego produkcji i wbudowania.

W trakcie szkolenia zostanie także podniesiona kwestia uznania betonu towarowego za wyrób budowlany oraz zostanie zaprezentowana inicjatywa SPBT – kampania „Dobry Beton” w aspekcie korzyści jakie otrzymuje wykonawca i inwestor korzystający z dostawcy betonu, posiadającego aktualny certyfikat.

W roli wykładowców Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce zaangażowało uznane w środowisku autorytety w osobach dra inż. Grzegorza Bajorka i dra inż. Zdzisława Kohutka.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w planowanym na dzień 18.11 br. seminarium reprezentantów Firm Członkowskich SPBT, prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa w nieprzekraczalnym terminie do 9 listopada br. na adres: biuro@spbt.pl

Kwartalnik 'Budownictwo, Technologie, Architektura' Dwumiesięcznik 'Cement-Wapno-Beton' Miesięcznik 'Builder' Miesięcznik 'Somochody Specjalne' ERMCO - the European Ready Mixed Concrete Organization Kancelaria Finansowa WEC Sp. z o.o. Świat Betonu

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce
ul. Morawskiego 5, 30 - 102 Kraków
tel./fax: +48 12 427.28.44, e-mail:  | Polityka cookies

projekt i wykonanie:
redwester Advertising