Podręcznik SPBT do znowelizowanej normy
PN-EN 206+A1:2016-12 i jej krajowego uzupełnienia
PN-B-06265:2018-10.[więcej »]

Standard BHP 14.8 - minimalne wymagania dla maszyn do transportu i podawania betonu

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego w Polsce opracowało w ramach projektu STANDARD BHP 14.8 i publikowało dokument zawierający szczegółowe wytyczne na temat elementów bezpieczeństwa dla kierowców, maszyn i pojazdów oraz miejsc rozładunku. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się nim.

[pobierz »]

Zakładowa Kontrola Produkcji - co powinieneś wiedzieć.[więcej »]

Wyszukiwarka producentów betonu towarowego
Przycisk drukuj

SPBT zaproszone do prac przy opracowaniu Ogólnych Specyfikacji Technicznych w drogownictwie

WYDARZENIA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad powołała Komitet Sterujący ds. Ogólnych Specyfikacji Technicznych. W jego skład wchodzi 11 zespołów ekspertów z różnych dziedzin związanych z drogownictwem. Nasze Stowarzyszenie wkrótce rozpocznie działania w Zespole ds. Betonu i Nawierzchni Betonowych. Przedstawicielami SPBT w pracach Komitetu GDDKiA będą: Pani Teresa Bonaszewska z Firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. i Pan Zdzisław Kohutek Dyrektor Biura SPBT.

Kwartalnik 'Budownictwo, Technologie, Architektura' Dwumiesięcznik 'Cement-Wapno-Beton' Miesięcznik 'Builder' Miesięcznik 'Somochody Specjalne' ERMCO - the European Ready Mixed Concrete Organization Kancelaria Finansowa WEC Sp. z o.o. Świat Betonu

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce
ul. Morawskiego 5, 30 - 102 Kraków
tel./fax: +48 12 427.28.44, e-mail:  | Polityka cookies

projekt i wykonanie:
redwester Advertising