Podręcznik SPBT do znowelizowanej normy
PN-EN 206+A1:2016-12 i jej krajowego uzupełnienia
PN-B-06265:2018-10.[więcej »]

Standard BHP 14.8 - minimalne wymagania dla maszyn do transportu i podawania betonu

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego w Polsce opracowało w ramach projektu STANDARD BHP 14.8 i publikowało dokument zawierający szczegółowe wytyczne na temat elementów bezpieczeństwa dla kierowców, maszyn i pojazdów oraz miejsc rozładunku. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się nim.

[pobierz »]

Zakładowa Kontrola Produkcji - co powinieneś wiedzieć.[więcej »]

Wyszukiwarka producentów betonu towarowego
Przycisk drukuj

Nagroda specjalna SPBT w XVII edycji Konkursu "Polski Cement w Architekturze"

WYDARZENIA

Nagroda Specjalna Polski cement w Architekturze

W dniu 7 grudnia 2013 roku w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie odbyła się Gala XVII Edycji Konkursu „Polski Cement w Architekturze”, którego organizatorami są SARP i Stowarzyszenie Producentów Cementu. Mając na względzie promowanie stosowania betonu wśród architektów i konstruktorów Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce już po raz 11 przyłączyło się do Konkursu, fundując nagrodę specjalną dla obiektu o wybitnych walorach architektonicznych, który został zaprojektowany i wykonany z wykorzystaniem betonu towarowego.

Nagrodzony projekt - Lubelski Park Naukowo-Technologiczny

Jury tegorocznej edycji Konkursu zdecydowało przyznać nagrodę specjalną SPBT Pracowni Architektonicznej „Stelmach i Partnerzy” z Lublina za projekt i realizację „Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego” (projekt: Bolesław Stelmach, współpraca: Marek Zarzeczny, Rafał Szmigielski, Zbigniew Wypych) – Laureatom serdecznie gratulujemy.

Z upoważnienia Zarządu SPBT nagrodę wręczył dyrektor Biura – dr inż. Maciej Gruszczyński.

Kwartalnik 'Budownictwo, Technologie, Architektura' Dwumiesięcznik 'Cement-Wapno-Beton' Miesięcznik 'Builder' Miesięcznik 'Somochody Specjalne' ERMCO - the European Ready Mixed Concrete Organization Kancelaria Finansowa WEC Sp. z o.o. Świat Betonu

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce
ul. Morawskiego 5, 30 - 102 Kraków
tel./fax: +48 12 427.28.44, e-mail:  | Polityka cookies

projekt i wykonanie:
redwester Advertising