Podręcznik SPBT do znowelizowanej normy
PN-EN 206+A1:2016-12 i jej krajowego uzupełnienia
PN-B-06265:2018-10.[więcej »]

Standard BHP 14.8 - minimalne wymagania dla maszyn do transportu i podawania betonu

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego w Polsce opracowało w ramach projektu STANDARD BHP 14.8 i publikowało dokument zawierający szczegółowe wytyczne na temat elementów bezpieczeństwa dla kierowców, maszyn i pojazdów oraz miejsc rozładunku. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się nim.

[pobierz »]

Zakładowa Kontrola Produkcji - co powinieneś wiedzieć.[więcej »]

Wyszukiwarka producentów betonu towarowego
Przycisk drukuj

Trwają intensywne prace nad Krajowym Uzupełnieniem do normy PN-EN 206:2014-04

WYDARZENIA

Jak informowaliśmy na łamach naszego Newslettera w grudniu ubiegłego roku, SPBT przekazało na ręce przewodniczącego Komitetu Technicznego nr 274 ds. Betonu w Polskim Komitecie Normalizacyjnym – Pana dra inż. Jana Bobrowicza, projekt Krajowego uzupełnienia do normy PN-EN 206:2014-04.

2 marca br. w siedzibie PKN w Warszawie odbyło się posiedzenie w trakcie którego Członkowie KT 274 analizowali merytoryczne zapisy procedowanego dokumentu.

Na chwilę obecną trwają intensywne prace doszczegóławiające zapisy i formę edycyjną projektu krajowego załącznika do PN-EN 206:2014-04. Kolejne, robocze spotkanie zespołu planowane jest na przełomie maja i czerwca br. O dalszych postępach prac będziemy informować na bieżąco w kolejnych wydaniach naszego newslettera.

 

Kwartalnik 'Budownictwo, Technologie, Architektura' Dwumiesięcznik 'Cement-Wapno-Beton' Miesięcznik 'Builder' Miesięcznik 'Somochody Specjalne' ERMCO - the European Ready Mixed Concrete Organization Kancelaria Finansowa WEC Sp. z o.o. Świat Betonu

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce
ul. Morawskiego 5, 30 - 102 Kraków
tel./fax: +48 12 427.28.44, e-mail:  | Polityka cookies

projekt i wykonanie:
redwester Advertising