Podręcznik SPBT do znowelizowanej normy
PN-EN 206+A1:2016-12 i jej krajowego uzupełnienia
PN-B-06265:2018-10.[więcej »]

Standard BHP 14.8 - minimalne wymagania dla maszyn do transportu i podawania betonu

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego w Polsce opracowało w ramach projektu STANDARD BHP 14.8 i publikowało dokument zawierający szczegółowe wytyczne na temat elementów bezpieczeństwa dla kierowców, maszyn i pojazdów oraz miejsc rozładunku. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się nim.

[pobierz »]

Zakładowa Kontrola Produkcji - co powinieneś wiedzieć.[więcej »]

Wyszukiwarka producentów betonu towarowego
Przycisk drukuj

Odpowiedź SPBT na apel Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

WYDARZENIA

Zarząd Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce pozytywnie odpowiedział na apel Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa w sprawie pomocy w odbudowie zniszczeń powstałych po nawałnicach, które miały miejsce w województwach: wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim w sierpniu br.

Producenci betonu zadeklarowali daleko idącą współpracę z organami państwowymi i samorządowymi, koordynującymi pomoc dla poszkodowanych w celu wypracowania najlepszej formy wsparcia.

SPBT i producenci betonu prowadzą intensywne działania w ramach przygotowań do odbudowy zniszczeń, odnośnie wdrażania rozwiązań projektowych i materiałowo-technologicznych, które oprócz aspektów ekonomicznych wykazują się trwałością i gwarantują bezpieczeństwo użytkowników i ich mienia w przypadku ponownego zaistnienia tego typu zjawisk.

Zarząd SPBT, mając na względzie rozmiar zniszczeń, zwraca się z apelem do firm członkowskich o wsparcie w ramach swoich możliwości procesu odbudowy.

Apel Ministerstwa Infrastruktury i BudownictwaOdpowiedź SPBT
Kwartalnik 'Budownictwo, Technologie, Architektura' Dwumiesięcznik 'Cement-Wapno-Beton' Miesięcznik 'Builder' Miesięcznik 'Somochody Specjalne' ERMCO - the European Ready Mixed Concrete Organization Kancelaria Finansowa WEC Sp. z o.o. Świat Betonu

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce
ul. Morawskiego 5, 30 - 102 Kraków
tel./fax: +48 12 427.28.44, e-mail:  | Polityka cookies

projekt i wykonanie:
redwester Advertising